Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 16 грудня розглянула заяви ЗАТ «Київстар GSM» щодо видачі ліцензій провайдера програмної послуги в семи містах: Харкові, Києві, Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Сімферополі, де «Київстар» має намір надавати послугу телебачення інтернет-протоколу (IPTV).

«Ми запропонуємо такі інтерактивні послуги, яких на ринку ще немає — запис програм, програми на замовлення. І ми вважаємо, що в кризу не всі компанії матимуть таку можливість розвиватися, як ми», — розповів членам Нацради представник «Київстар». Провайдер має намір надавати глядачам 56 програм, у кожному місті передбачений обов’язковий пакет універсальної програмної послуги (УПП). Головна станція розташовуватиметься в Дніпропетровську.

Член Нацради Ігор Курус запропонував перенести питання, щоб детальніше розглянути схему подачі сигналу та ситуацію на ринку.

Заступник голови Нацради Юрій Плаксюк під час обговорення сказав, що йому недостатньо наданої інформації. «Виходить, що ми нічого, крім УПП, їм не затверджуємо, ніякої концепції програм? Чи є в них угоди на всі програми?», — поцікавився він. У відповідь на це член регуляторного органу Тетяна Лебедєва нагадала, що Нацрада своїм положенням раніше визначила, що при ліцензуванні провайдерів затверджується не перелік програм, а лише їхня загальна кількість і УПП.

Насамкінець члени Національної ради проголосували за перенесення розгляду питань на наступне засідання, щоб мати змогу детальніше вивчити всі технічні умови.

«Телекритика»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here