Аудиторія TSN.ua в соціальних мережах стрімко розвивається. Сторінки TSN.ua в Vkontakte, Youtube, Twitter залишаються найпопулярнішими в Україні.

На сьогоднішній день за новинами ТСН.ua в Vkontakte слідкує понад 370 000 користувачів. Таким чином TSN.ua найпопулярніша група не лише в Україні, а й в числі лідерів на пострадянському просторі. Також відеоканал ТСН на Youtube  найпопулярніший серед каналів українських телевізійних та інших ЗМІ, на нього підписалося вже 16 500 користувачів. А за повідомленнями ТСН.ua  у Twitterі слідкує понад 90 000 користувачів.

Також в трійку лідерів входять сторінки ТСН в Facebook  та Google+ . За оновленнями у Facebook  стежить майже 50 000 користувачів, а на сторінку в ТСН в Google+  підписалося 32 500 користувачів.

«Соціальні мережі — надзвичайно важливий інструмент для нас, — відзначає керівник «1+1 інтернет» Вадим Осадчий. – З одного боку, це інструмент залучення додаткової аудиторії на наш сайт. Але набагато вашливіше, що за допомогою соціальних мереж ми маємо можливість спілкування з іншою аудиторією, дізнатись про її смаки та говорити з нею однією мовою. У підсумку, це дозволяє нам виробляти саме той контент, на який очікує наша аудиторія».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here