Не дивлячись на те, що дана модель смартгодинника від відомого українського бренду вже не є новинкою, навіть сьогодні цікавість до неї не знижується! Так в чому ж секрет успіху? Відповіді у цьому огляді.

Ключеві технічні характеристики

  • Ємність акумулятора — 680 мА/год;
  • Дисплей — 1.4′ IPS (240х240 пікселів);
  • Особливості — відеодзвінок, GPS/LTE/WiFi, SOS оповіщення;
  • Процесор — ASR3603S, 832МГц, одноядерний процесор ARM Cortex-R5;
  • Ступінь захисту — IP67.

Комплект поставки та упаковка

Отже, що, власне, окрім самого годинника, чекає на користувача в коробці. Перш за все, додатковий ремінець; виконаний в такому ж стилі та поєднанні кольорів. Також маємо магнітний зарядний блок з незнімним кабелем USB, компактне керівництво користувача в дуеті з гарантійним талоном + «відмичка» для слота NANO SIM.

Все згадане постачається в картонній коробці модульного типу з дизайном в стилістиці виробника, а також чималою кількістю даних на стінках і деталізованою ілюстрацією самої моделі. Словом, все як любить Gelius. Користувачам, і я тут просто впевнений, також сподобається.

Використані матеріали, дизайн та збірки

Перше, що потрібно знати про корпус годинника Gelius GP-PK006 – це те, що він отримав захист за популярним стандартом IP67, а тому користувач даної моделі може навіть приймати душ не знімаючи гаджет чи ж щобільше – купатися з ним в басейні. Так, даний стандарт захисту має свої обмеження і на них варто зважати, але тим не менш, така особливість моделі приємна.


Друге – корпус переважно пластиковий і це зробило гаджет надзвичайно легким, навіть для руки нашої 6-річки.

Третє – тут розбірний корпус на рівні задньої кришки та деяких інших елементів і це величезний плюс з точки зору ремонтопридатності.

Стосовно наявного в «штаті» ремінця (а точніше кажучи, ремінців) … В дизайні маємо поєднання патріотичних кольорів, що, безумовно, приємно. Вони тут в унісон кольорам на корпусі годинника. Використаний матеріал – гіпоалергенний силікон, а це значить ніяких проблем з можливими алергічними реакціями. Кріплення ремінця на годинник металеве, як і, власне, кріплення його на зап’ясті користувача.

Ергономіка – ключові моменти

Керування Gelius GP-PK006 в основному за сенсорним дисплеєм і до нього в цьому плані питань жодних. Крім дисплея, деяка функціональність за кнопками на бічній панелі справа та сенсорною клавішею, що знаходиться трохи нижче екрана – позначена піктограмою, що нагадує ланку ланцюга. За останньою закріплена функція повернення в попередній підпункт меню.

Крім екрана та згаданої сенсорної кнопки, ще спереду 2Мп камера для портретної зйомки чи ж відеодзвінків, а трохи нижче кнопки – сітка вбудованого гучномовця.
На правому ребрі розміщені дві кнопки — SOS і HOME. Остання зі згаданих дозволяє повернутися на головну сторінку з будь-якого підменю, що по-своєму зручно. Кнопка SOS – це свого роду швидкій набір на раніше налаштовані номери; робиться через додаток на смартфоні.

На боковушці зліва слот під SIM-карту.

На кришці позаду контактний майданчик під згадане раніше магнітне зарядне, різноманітна технічна інформація та ін.

Дисплей та «залізо»

Gelius GP-PK006 з великим 1,4-дюймовим екраном, роздільна здатність якого 240х240 пікселів. В основі – матриця IPS з помітно гарними кутами огляду в будь-яку зі сторін.
Працює годинник під керівництвом процесора ARM Cortex-R5 (ASR3603S) та 128 МБ оперативної пам’яті. Претензій до швидкодії з мого боку жодних.

Серед бездротових модулів та інтерфейсів відзначу GPS, LBS, AGPS, Wi-Fi. Останній зі згаданих працює сервісно – для більш точного позиціювання. Окремий плюс «в скарбничку» — підтримка LTE.

SeTracker

Даний застосунок дозволяє розкрити функціональність Gelius GP-PK006 на повну. Містить вбудовану рекламу і це, напевне, можна назвати недоліком. З іншого боку – розробникам теж потрібна монетизація, тим більше, що є за що. До речі, рекламу можна «вимкнути», щоправда, не безплатно.

Підключення і налаштування відбувається зі встановленою в годинник SIM-картою. Наявність коштів на ній, або ж пакету трафіку, згідно з тарифом – умова обов’язкова, оскільки з телефоном взаємодія саме через Всесвітню павутину.

Кілька слів за інтерфейс меню. Чотири розділи, з яких по факту вам потрібна буде половина – розділами News та «Розваги» я нехтував.

Решта два розділи — «Профіль» та «Меню». В першому зі згаданих ви персоналізуєте дані про себе, а другий – це, власне, функціонал годинника: місце знаходження дитини в реальному часі, обмін повідомленнями та ще багато чого, включаючи таку корисну «річ», як пошук годинника.

Згадана раніше клавіша SOS – налаштовується тут же. Можна ввести три номери, вони ж в процесі отримають повідомлення відповідного змісту. Погодьтесь – це дійсно дуже зручно.

Замість підсумків

В кінцевому підсумку у нас цікава модель смартгодинника для дитини, що дозволяє останній бути на зв’язку, а батькам контролювати місцезнаходження свого чада, спостерігати за її контентом та ін. Чудовий функціонал та стабільна робота при адекватному ціннику.

Вартість продукту на сайті бренду.

Виріб надано пресслужбою бренду Gelius

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here