Microsoft анонсує сьогодні Windows Live Movie Maker, новий засіб для створення короткометражних фільмів з фото та відеофайлів. Цей безкоштовний додаток є частиною сервісів Windows Live та, у порівнянні з конкурентами, є набагато легшим і швидшим у використанні.

З новим Windows Live Movie Maker користувачам не потрібно буде годинами сидіти за комп’ютером лише заради того, щоб відредагувати кілька хвилин домашнього відео. Завдяки функції AutoMovie (Автофільм) відібрані фотографії, спецефекти та музика легко поєднуються у відео. Досвідчених користувачів, які бажають створити щось оригінальне, вразить безліч анімаційних кліпів, ефектів та інших цікавих можливостей.

У новому Windows Live Movie Maker стає набагато простіше ділитися відео. Користувачі можуть розміщати свої твори на YouTube або в соціальних мережах, таких як Facebook, прямо з головного меню програми. Відеофайли можуть бути збережені як у форматі високої якості, достатньому для трансляції по ТБ, так і в форматі, що підходить для мобільних пристроїв або для пересилання електронною поштою.

Windows Live Movie Maker – один з перших додатків, розроблених для Windows 7. Програма не вимагає нової операційної системи, але користувачі Windows 7 отримають додаткові переваги, наприклад підтримку високоякісного HD-відео та технологій, серед яких QuickTime, AVCHD та MPEG4.

Новий Windows Live Movie Maker можна безкоштовно завантажити за адресою http://download.live.com/moviemaker.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here