EM-130 є мікропроцесорним пристроєм, що підключається до Wi-Fi, що призначений для автоматизації включення вуличного освітлення, підсвічування фасадів будівель, обігрівальних приладів, насосів, поливного обладнання, вентиляторів, подачі дзвінків на промисловості та інших установах.

В ЕМ-130 передбачена можливість віддаленого налаштування параметрів через вбудований Web-інтерфейс (з використанням браузера телефону, планшета, інше).

EM-130 автоматично обчислює час сходу і заходу сонця на основі введених координат і поточного часу, дозволяючи керувати освітленням без використання зовнішніх датчиків.

EM-130 може використовуватися для управління навантаженням в залежності від реального часу без необхідності постійного обслуговування.

EM-130 оснащений власною точкою доступу Wi-Fi, що дозволяє підключатися до виробу безпосередньо за допомогою мобільного пристрою з Wi-Fi і браузером.

Ви можете знизити споживання енергії та зекономити свої кошти, використовуючи EM-130 для управління освітлювальними або опалювальними приладами за заздалегідь запланованим розкладом.

 Основнi характеристики

Номінальна напруга живлення, В 220 — 240
Частота мережі, Гц 45 — 65
Напруга, при якому зберігається працездатність, В 100 — 275
Максимальний комутований струм навантаження, А 7
Маса, кг, не більше 0,080

Придбати новинку можна тут.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here