Класичною настільною лампою сьогодні вже нікого не здивуєш, а тому виробники йдуть далі, пропонуючи користувачеві вироби з різноманітними «плюшками» всередині. Один з таких прикладів — ColorWay CW-DL02B-W – модель з вбудованим акумулятором, функцією наскрізної зарядки та можливістю використання її в форматі нічника. Мої враження від знайомства з моделлю далі у огляді.

Ключові характеристики та особливості ColorWay CW-DL02B-W

  • Тип світлодіода – 36 PCS (SMD2835) 4W;
  • Світловий потік – Max 300 lm;
  • Колірна температура – 3200-4300-6500k;
  • Входи – DC 5V/1A;
  • Габарити – 150x150x369мм.

Упаковка та комплект поставки

Спочатку власне за сам комплект поставки. Всередині середньої за розмірами коробки користувача чекає безпосередньо сам виріб, невеликий кабель USB/micro-USB для підзарядки вбудованого акумулятора, а також вкладка з різноманітними технічними даними.

Що ж до самої коробки, вона цікава не тільки захистом під час транспортування виробу, але й чималою кількістю інформації, яку виробник виніс на стінки: ключові можливості, детальний перелік характеристик, ілюстрація, що показує кути нахилу, а також чимало деталей відносно самого виробника та ін. Таким чином, яка б доля не спіткала коробку після розпакування виробу, витратити деякий час на вивчення даних зі стінок варто.

Кольори корпусу та загальні враження від дизайну

Не буде зайвим відзначити, що даний виріб українського бренду доступний у двох кольорах корпусу – повністю білому з назвою ColorWay CW-DL02B-W, та чорному — ColorWay CW-DL02B-В. Відмінностей в формфакторі чи ергономіці немає, тільки кольори. Вартість лампи не залежить від кольору – 799 гривень в обох «випадках».

Кілька слів стосовно дизайну. Свого часу я мав змогу ознайомитися з виробом, як в білому, так і чорному корпусі. Особисто мені більше імпонує перший зі згаданих – суб’єктивно виглядає цікавіше, краще «вписується» в дизайн будь-якого домашнього приміщення та й взагалі він просто «живіший». Однак це особисто моя думка, яку, до речі, ви можете і не розділяти, адже я впевнений, що чорна версія виробу також матиме (та й, напевне, вже має) свого користувача. ОК, як кажуть, за смаки не сперечаються. Підемо далі!

Матеріали корпусу та висновки щодо якості збірки

В корпусі ColorWay CW-DL02B-W використаний безпрограшний тандем матеріалів – ABS-пластик плюс метал. З останнього зі згаданих виробник виготовив ніжку, і вона, до речі, виглядає напрочуд вишукано. Пластикова основа, а також верхня частина зі світловими діодами. Тут відразу ж варто відзначити – з тепловідводом все гаразд, оскільки потужність діодів дуже незначна.

В чотирьох місцях нижньої панелі легко помітити компактні поролонові наліпки. Це декоративні елементи, що прикривають собою «посадкові місця» під гвинти. Останніми фіксується нижня панель корпуса на основну конструкцію.

Стосовно якості збірки, в цьому плані питань немає – самі деталі, рівень припасування їх між собою… Словом, особисто ми опрацюванням виробником даного пункту лишились виключно задоволені, і впевнені, що майбутні користувачі CW-DL02B-W розчаровані також не будуть.

До питання про ергономіку

Перше, що варто відзначити тут – можливість регулювання повороту та нахилу на 180 градусів. «Секрет» цього лежить на поверхні – напрочуд вдало змайстрований шарнір. Він зручний і функціональний в згаданому форматі.

Порт micro-USB необхідний виключно для зарядки вбудованого акумулятора. Поряд зі згаданим портом світлодіод. Останній сигналізує про завершення підзарядки. Як саме? Все просто – він тухне.

На верхній частині основи багатофункціональна сенсорна кнопка, а також наліпка з різноманітними технічними даними – переліком ключових можливостей, згадкою про кількість рівнів підсвітки, а також протяжності автономної роботи та багато ін. Стосовно згаданої кнопки, вона відповідає за увімкнення/вимкнення лампи, а також перемикання між колірними/світлосильними рівнями. Сам по собі формат надзвичайно простий, навіть якщо цей досвід для вас перший.

Автономність та підзарядка

Стосовно часу автономної роботи світильника – це від 2 до 5 годин. Чому так? Все залежить від рівня яскравості. При роботі в режимі нічника 5 годин вам гарантовано. Максимальний же рівень підсвітки – 2 години роботи.

ColorWay CW-DL02B-W підтримує функцію наскрізної підзарядки, а тому вважати, що 7 годин, які потрібні на підзарядку вбудованого акумулятора – це забагато, не варто, адже вже через кілька секунд, після початку зарядки, ви можете продовжувати свою роботу. До речі, підзарядка від повербанка також підтримується, що плюс, адже таким чином ви не «прив’язані до розетки». Підзарядка від мережевого адаптера, втім, також можлива, однак потужність його має відповідати строго 5В 1А.

Продукт надано пресслужбою ColorWay

Фото — ColorWay.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here