Цікава пропозиція внутрішнього твердотільного накопичувача від відомого американського виробника. 512 ГБ за тисячу гривень! Як мінімум заслуговує на більше детальне знайомство. Що ж, вперед за подробицями.

Комплектація

Користувач отримає Patriot P210 512 ГБ в одноразовій картонній коробці з помітним блістерним вікном спереду і досить великою кількістю даних, винесених на стінки упаковки, на які особисто ми рекомендуємо звернути увагу, адже це найпростіший спосіб дізнатися за можливості та особливості виробу.

Ключові технічні характеристики

• формфактор – 2,5 дюйма;
• інтерфейс – SATA 6 Гбіт/с;
• контролер – Silicon Motion SM2259XT;
• тип мікросхем пам’яті – 3D NAND;
• максимальна послідовна швидкість читання/запису – до 520/430 МБ/с;
• максимальна швидкість читання/запису довільних блоків об’ємом 4 КБ – 50 000/50 000 IOPS;
• витривалість (TBW) – 960 ТБ;
• діапазон робочих температур – 0…+70 °C;
• габарити – 100x69x7 мм;
• гарантія виробника – 3 роки.

Збірка на п’ятірку

Тут круті дві, скажімо так, «речі». Перша – матеріали корпусу. Мова про метал. Так, дивно, адже частіше всього в такому рішенні як 2,5-дюймовий SSD корпус пластиковий – тонкий та гарно зібраний. Але тут виробник дещо підвищив ставки, використавши матеріал класу преміум. Що ж, це як мінімум круто.

З пластикових елементів «на борту» тільки інтерфейс з відповідним живленням. Контактний майданчик, скоріше за все – латунь або мідь.

Щодо якості збірки, в цьому плані все круто. Я точно не знаю за саму механіку фіксації, але можу з упевненістю говорити, що в цьому плані пропрацьовано більш ніж гідно, і ви погодитесь зі мною, познайомившись з даною моделлю особисто.

Напрочуд тонкий 7-милліметровий корпус дозволяє використати Patriot P210 не лише в ПК чи ноутбуках, а й досить тонких ультрабуках.

Версії з обсягом пам’яті

• 128 ГБ — P210S128G25;
• 256 ГБ — P210S256G25,
• 512 ГБ — P210S512G25,
• 1 Т2;
• 2 ТБ.

До питання про ергономіку

Отже, що стосується ергономіки. З цікавого вартий уваги інтерфейс SATA з живленням, помітна наліпка на верхній панелі з масою різноманітної технічної інформації, ну і трохи менше маленькі отвори з внутрішніми різьбами.

Окремо цікавою особливістю я б назвав відсутність гарантійної наліпки на корпусі Patriot P210. Водночас особисто мені таке рішення зрозуміло – отримати доступ до нутрощів таким чином, щоб спроба доступу лишилась непоміченою у вас все одно не вийде, а це рівноцінно втраті гарантії.

«Залізо під капотом»

«Залізна зв’язка» Patriot P210 – це поєднання контролера Silicon Motion SM2259XT та пам’яті 3D NAND. Даний контролер – це модифікація SM2259 без пам’яті DRAM. Альтернативою слугує ексклюзивний запит у системі до ділянки оперативної пам’яті для кешування.

Тестовий стенд

Для тестування даного SSD мною був використаний ПК з наступним «залізом» та програмною платформою Windows 10:

— материнська плата — MSI Z270 Gaming M7;
— процесор — Intel Core i7-7700K Processor (8M Cache, up to 4.50 GHz) FC-LGA14C;
— Оперативна пам’ять — Goodram IRDM X 2×8 ГБ;
— HDD — Western Digital Blue 1TB;
— Відеокарта — MSI GeForce GTX 960;
— Блок живлення Deepcool DQ750ST.

Результати тестування

А ось одержані результати тестування. В таблиці характеристик вище наведені офіційні цифри.

Короткі підсумки та висновки

На цей час перед нами суперпропозиція за суперціною, якою варто скористатися, щоб вигідно апгрейдити свій ПК та перевести його на кардинально новий рівень. Вдалий формат, варте уваги «залізо під капотом», а ще стабільна робота системи роблять Patriot P210 512 ГБ цікавим вибором в очах економного користувача.

Орієнтовна вартість – 989 гривень

Купити Patriot P210 (512 ГБ)

Продукт наданий пресслужбою Patriot в Україні

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here